Mrówki Z

Główne bohaterki bloga. 
Niemałe, szalone, zawsze wszędzie ich pełno. 
Zuzia urodzona 16.08.2010 o 20:07
Zosia dołączyła do siostry 29.09.2011 o 9:25
Mają 1000 pomysłów na sekundę i niejednego potrafią wprawić w osłupienie
:D

Zuzanna

 Przybiera groźną postawę, a jednocześnie dysponuje wielkim sercem. Szybko reaguje na wszelką zmianę sytuacji. Jest porywcza i wybuchowa, lecz kiedy emocje opadną, potrafi być miła, a nawet rozbrajająca. W pracy zachowuje się jak na polu walki, pokonując przeszkody i najprostszą drogą zmierzając do celu. Nadmierna pobudliwość niejednokrotnie komplikuje jej życie, ale tak bywa z kimś, kto jak ona, nie potrafi najpierw się zastanowić, a dopiero potem działać.

Cechuje ją wielka miłość bliźniego, która nieraz przybiera przesadną formę, ale jest to tylko przejaw prawdziwego bogactwa psychicznego. Nie jest tak silna, jak mogłaby się wydawać. Gdy minie zaskoczenie jej agresywnością, okazuje się, że można ją skłonić do wielu rzeczy. Sprawia wrażenie kłębka nerwów o mniej czy bardziej kontrolowanych reakcjach. I... albo zdąży się uciec, albo wyleci w powietrze. Nadmierna pobudliwość nieraz pozbawia ją zdrowego rozsądku, który pozwoliłby uniknąć wielu tragedii. Gubi się w szczegółach i wtedy staje się niesprawiedliwa.

Ma niezwykle silną intuicję, bardzo rozwiniętą pamięć słuchową i niezwykle rozbudzoną ciekawość. To prawdziwa pokerzystka zdolna do zaskakującego blefu. Nieco chwiejna moralność stanowi o jej uroku! Chciałoby się ją zganić, jednak kończy się na śmiechu. Nadmierna towarzyskość prowadzi ją często do bałaganu w życiu, ale kieruje się wolą spełnienia swych zachcianek. Jest spragniona miłości w każdej postaci. Zaborcza, pragnie we wszystkim być pierwsza. Chce posiąść ciało i duszę wybranka, nieraz także majątek. Pragnie kochać i być kochana, brać i odrzucać, posiadać i oddawać się w posiadanie, nawet szatanowi?! A więc... jeśli ktoś koniecznie chce prowadzić zwariowane, ale pasjonujące życie, to nic prostszego, jak poślubić kobietę o tym imieniu, a będzie miał, czego sam chciał!

Zofia

Mocno zaznacza swoją obecność. Jest bardzo zaradna życiowo, elokwentna i sympatyczna. Od najmłodszych lat narzuca rodzinie nadzwyczajne tempo życia. Cechuje ją wesołość i pogoda ducha. Jest zarazem pełna zapału i flegmatyczna, a jej główną zaletą jest umiejętność rozwiązywania w parę minut każdego problemu. Lubi słońce i nie cofa się przed żadną podróżą.

Nie znosi, aby coś działo się bez niej, musi grać ważną albo i główną rolę w komedii zwanej życiem. Lubi otaczać się wesołą bandą przyjaciół. Porażki nie robią na niej wrażenia. Znacznie bardziej ufa swym przemyśleniom, niż intuicji. Ma zręczne dłonie, potrafi wszystko zrobić, a przynajmniej tak twierdzi. Twierdzi też, że jest zdolna do największych wyrzeczeń, ale bywa wyrozumiała wobec cudzych słabostek i wrażliwa na własne błędy.

Potrafi siać zamęt! Łatwo się zakochuje i chciałaby wówczas dzielić każdą chwilę z obiektem swoich westchnień. Ma tendencję do narzucania się tym, których kocha. Ma wielkie serce, zwłaszcza dla potrzebujących pociechy, natychmiast zainteresują się rolą uroczej pocieszycielki. Lubi przyjmować gości. Kocha rodzinę, choć jako matka bywa trochę zwariowana, ale pełna miłości. Natomiast rolę żony pojmuje raczej niecodziennie. Jej mężowi potrzebna będzie duża doza stoicyzmu, by mógł w pełni docenić jej impulsywną miłość. To przecież jedynie niepowtarzalny, uroczy diabełek, którego aniołowie chętnie poślubiają. Nieszczęśni!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz